Domů | Srovnání (0) | Nákupní seznam (0) | Přihlášení

Ionic-CARE Triton X6 stříbrná + glukometr zdarma

Ionic-CARE Triton X6 stříbrná + glukometr zdarma

Klikněte pro zvětšení
Ionic-CARE Triton X6 stříbrná + glukometr zdarma Ionic-CARE Triton X6 stříbrná + glukometr zdarma Ionic-CARE Triton X6 stříbrná + glukometr zdarma Ionic-CARE Triton X6 stříbrná + glukometr zdarma
Doprava zdarma
Vysoce účinná čistička vzduchu s vestavěným ionizátorem Ionic-CARE Triton X6, při čištění totiž Ionic-CARE s klidem dosáhne na účinnost převyšující ... celý popis
Dostupnost: SKLADEM (18 ks)
3 490 Kč
 
 
Kategorie:
Výrobce:
Ionic-CARE
Záruka: 2 roky
Váha: 3,20 kg
Rozměry (v x š x h): 71,00 cm x 21,00 cm x 24,00 cm

Podrobné informace k produktu: Ionic-CARE Triton X6 stříbrná + glukometr zdarmaVysoce účinná čistička vzduchu s vestavěným ionizátorem Ionic-CARE Triton X6, při čištění totiž Ionic-CARE s klidem dosáhne na účinnost převyšující 90% (90-96 %). Čistí na principu elektronového větru, který nečistoty přitahuje k elektrostatickému filtru, ten stačí jednou za pár dní vyjmout, důkladně omýt a není ho tak potřeba nikdy vyměňovat. Přidáte-li ještě absolutně tichý chod, schopnost vyčistit plochu o velikosti až 75 m2 získáte za rozumné peníze vynikající přístroj, který navíc skvěle vypadá a hodí do do každého interiéru.
  • Čistička vzduchu Ionic-CARE® Triton X6 v sobě díky hi-tech technologiím kombinuje výkonnou čističku vzduchu a emitor vzdušných aniontů.
  • Čištění vzduchu s účinností 90-96% probíhá naprosto nehlučně a s nulovými náklady na výměnné filtry.  
  • Ionic-CARE vyčistí plochu až 75 m2
  • Cirkulaci vzduchu v přístroji totiž zajišťuje soustava elektrod, které pohybují vzduchem pomocí tzv. elektronového větru, čímž nahrazují zastaralé ventilátory.
  • Nečistoty jsou zachyceny na bezúdržbovém elektrostatickém filtru.
  • Na ploše 1.100 cm2 spolehlivě ulpí nejen polétavý prach ale i chemikálie, cigaretový kouř, pyly, srst a jiné alergeny, viry, bakterie, plísně a například i rozpadové prvky radonu.
  • Elektronika automaticky reguluje výkon a upozorní i na potřebu očistit filtr.

Prudký nárůst alergií, respiračních i onkologických onemocnění má podle předních lékařských kapacit příčinu i ve skutečnosti, že mnohem více času, než kdy dříve, trávíme v uzavřených prostorách. V moderních bytech nebo kancelářích přitom dýcháme vzduch, který na zdraví rozhodně nepřidá, dokáže zkrátit život i o několik roků a cítíme se v něm unavení a nervózní.

Vzduch v uzavřených místnostech, bytech a kancelářích bývá totiž až desetkrát toxičtější než ovzduší na ulici a až stokrát znečištěnější než vzduch v přírodě. Prachové mikročástice, smog, chemické výpary z umělých hmot a nábytku, bakterie, viry, spory plísní, výkaly všudypřítomných roztočů, to vše se v uzavřených prostorách koncentruje. Potom, zejména v chladnějších obdobích roku (podzim, zima), kdy méně větráme, působí tyto škodlivé látky na náš organizmus prakticky celý den. Největší část škodlivin přitom proniká do těla právě plícemi. Přes tenoučkou plicní sliznici totiž profiltrujeme neuvěřitelných 75.000 litrů vzduchu denně.

Aniž si to uvědomujeme, polovina z nás nějakým způsobem trpí SBS - Syndromem ne-zdravých budov (angl. Sick Building Syndrom).

  • Ten způsobuje řadu potíží od bolesti hlavy, nespavosti, snížené koncentrace, alergií, astmatu, akutních i chronických onemocnění plic, až po těžké deprese i rakovinu.
  • Moderní stavební materiály, utěsněná okna, běžící klimatizace, syntetické koberce, umělý nábytek, monitory, kopírky a dalších zhruba 20 vlivů dohromady vytváří uvnitř budov, tedy tam, kde trávíme 80% života, zdraví škodlivé prostředí!

Moderní elektrostatické filtry dokáží zachytit až 96% nečistot (měřeno na SZÚ Praha). Přitom mají tu výhodu, že je na rozdíl od klasických, není třeba nikdy měnit. Podle charakteru nečistot je buď stačí otřít vlhkým hadříkem, nebo v případě cigaretového kouře omýt vodou se saponátem. Interval čištění bývá 3 - 7 dní. Plocha nerezových elektrostatických filtrů je přes 1000 cm2 a mají doživotní záruku!

SEO - nastavení
Kompletní nabídka čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6
Čistička vzduchu Ionic-CARE Tritox X6, Čističky vzduchu Ionic-CARE Triton X6, koupit Ionic-CARE

 
Technické parametry
Doporučený rozměr místnosti max. 75 m2
Hlučnost max. 8 dB
Příkon max. 15 W
Typ filtru elektrostatický
Vzduchový výkon 65 m3/h
Váha 3,20 kg
Rozměry (v x š x h) 71,00 cm x 21,00 cm x 24,00 cm

Recenze produktu: Ionic-CARE Triton X6 stříbrná + glukometr zdarmaMilan S. | 18.07.2013 3 hodnocení uživatelů
1x - 2x týdně stačí očistit kovové lišty. Používám k tomu Švédskou utěrku popř. navlhčený papírový ubrousek. Toto zařízení plně vyhovuje a jsem s ním spokojený.
Tom | 23.05.2013 3 hodnocení uživatelů
Nastavení funkcí a ovládání: Bez problémů
kolda | 28.03.2013 3 hodnocení uživatelů
tichý, jednoduché ovládání, hezký design, je v chodu každý den celou noc a máme pocit že vzduch je "čerstvější"

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze:


Hodnocení:
Nejhorší             Nejlepší

  

Ionic-CARE Triton X6 stříbrná + glukometr zdarma můžete objednat také na tel. čísle +420 775 623 938 nebo emailu obchod@vasezdravotnickepotreby.cz


Biolampa Medilight  |  Šakalí hněv  |  Rhodos info  |  Masáže, rehabilitace
Vaše zdravotnické potřeby © 2019